Zdroj kvalitních a prověřených obrázků zdarma

Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /DISK2/WWW/vyuka.info/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 429 Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /DISK2/WWW/vyuka.info/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 429 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /DISK2/WWW/vyuka.info/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 992 Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /DISK2/WWW/vyuka.info/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 429

Před nedávnem jsem zde publikoval článek o zdroji volně přístupných obrázků Pixabay. Rok se s rokem sešel a autoři portálu nám stahování na tablety ještě trochu usnadnili. Aktuálně je k dispozici aplikace pro tablety s operačním systémem iOS a Android, pomocí které je výrazně jednodušší obrázek do tabletu uložit.

Zatímco ve webovém rozhraní jsme se museli zaregistrovat nebo projít pár reklam, na iPadu stačí stisknout tlačítko pro stahování a vybrat si požadovanou velikost. Jedinou nevýhodou aplikace je to, že je zatím v angličtině. Ale jedná se pouze o ovládací prvky, vyhledávání funguje stejně jako na stránkách, tedy pomocí českých klíčových slov.

Pixabay nabízí více než milion obrázků k naprosto volnému užití, resp. pod licencí Creative Commons CC0 Public Domain.

The app was not found in the store. 🙁
Pixabay
Pixabay
Developer: Pixabay
Price: Free

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *