O stránkách

2013 ADE Europe InstituteKlubal, LiborPortál Moderní výuka má za cíl ukázat možnosti využití moderních technologí při výuce. Autor – je sám nadšeným učitelem s velkým zájmem o všechny technické novinky. Tyto stránky tak slouží jako informační zdroj pro moderní výuku – zápisník návodů a postupů , recenze zajímavých aplikací, ukázka použitých řešení na různých školách a také jako občasný blog. Hlavní náplní stránek je použití iPadů a počítačů Apple v podmínkách českého školství. Každým dnem se přesvědčuji o tom, že se iPad stává naprosto nepostradatelným zařízením pro učitele i žáka.

Všechny informace na tomto portálu jsou osobně prověřeny, postupy a návody jsou kopií vlastního poznámkového bloku, aplikace jsem sám vyzkoušel, příslušenství otestoval. Pokud by tomu bylo jinak, v článku na to upozorním. Na stránkách jsou uveřejňovány také návody učitelů, kteří o publikování projeví zájem.

V současné době pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde vyučuji předměty Informační technologie a Mobilní technologie ve výuce. Vyučuji informatiku na Základní škole ve Štítině, kde působím také jako ICT metodik. Přes 13 let jsem působil na Wichterlově gymnáziu v Ostravě jako učitel matematiky, informatiky a programování a 8 let také jako zástupce ředitele. O možnostech využití iPadů ve školách přednáším na konferencích v České republice i v zahraničí.

ADE certifikat Jsem certifikovaným školitelem technologií Apple (program Apple Professional Development) se zaměřením na využití iPadů ve školách.  V roce 2013 jsem byl vybrán společností Apple k účasti v programu ADE – Apple Distinguished Educator a po absolvování stáže jsem získal oprávnění používat titul Apple Distinguished Educator. Více informací o programu získáte na adrese ade.apple.com.

Zajišťuji školení s akreditací Ministerstva školství a tělovýchovy ČR v systému DVPP. Více informací o možnostech školení přímo ve Vaší škole se informujte pomocí kontaktního formuláře níže, popřípadě navštivte stránky www.iskolstvi.cz.

 

 

Kontakty

twitter linkedin g+ youtubefacebookInstagram

 

 

Máte nějaký dotaz? Napište.

Další odkazy:

Záznam z konference „Apple ve školství“ (youtube.com).