O stránkách

 

Portál Moderní výuka má za cíl ukázat možnosti využití moderních technologí ve vzdělávání. Zaměřuje se na reálné využití v podmínkách českého školství. Autoři jsou převážně učitelé, kteří s technologiemi běžně pracují a snaží se o jejich smysluplnou integraci do běžného učebního procesu.

Na portále najdete zejména konkrétní ukázky z výuky, technické rady a odkazy na novinky z oblasti IT a vzdělávání. Portál původně vznikl jako podpora zavádění tabletů iPad do škol, postupně se ale rozrostl do širšího rozměru a aktuálně zde obecnější pohled na využití moderních technologií ve výuce.


Kdo jsme?

2013 ADE Europe InstituteKlubal, LiborAutor a zakladatel portálu – nadšený učitele s velkým zájmem o všechny technické novinky.

V současné době pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde vyučuji předměty zaměřené na využití technologií ve výuce. Dále vyučuji matematiku a informatiku na Základní škole ve Štítině, kde působím také jako ICT metodik. Přes 13 let jsem působil na Wichterlově gymnáziu v Ostravě jako učitel matematiky, informatiky a programování a 8 let také jako zástupce ředitele. O možnostech využití iPadů ve školách přednáším na konferencích v České republice i v zahraničí.

ADE certifikat Jsem certifikovaným školitelem technologií Apple (program Apple Professional Development) se zaměřením na využití iPadů ve školách.  V roce 2013 jsem byl vybrán společností Apple k účasti v programu ADE – Apple Distinguished Educator a po absolvování stáže jsem získal oprávnění používat titul Apple Distinguished Educator. Více informací o programu získáte na adrese ade.apple.com.

Zajišťuji školení s akreditací Ministerstva školství a tělovýchovy ČR v systému DVPP. Více informací o možnostech školení přímo ve Vaší škole se informujte pomocí kontaktního formuláře níže, popřípadě navštivte stránky www.iskolstvi.cz.

Mou práci můžete sledovat na sociálních sítích

twitter linkedin g+ youtubefacebookInstagram

 

 

Máte nějaký dotaz? Napište.

Další odkazy:

Záznam z konference „Apple ve školství“ (youtube.com).